Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van az, hogy néha a...

Mitől van az, hogy néha a nyálam sárgás barna színű?

Figyelt kérdés
Reggel ébredésnél szoktam észrevenni, hogy a párnámon ilyen sárgás barnás színű nyál szokott lenni ami eléggé undorító és idegesítő.. ami a legrosszabb szinte ki se jön a párnából mosás után
2023. júl. 25. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Jo esetben csak etcsokolade, vorosbor, kave, szojaszosz vagy hasonlo eros szinu fogyasztasanal a nyelvedben maradt fogmosas ellenere is.

Maskulonben refluxra gondolnek.

Nekem keso esti etcsokizas okozott barnas nyalat reggel, mert fogmosas elott nem sokkal ettem.

2023. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dohányzol?
2023. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A felsoroltakbol egyet sem ettem aznap. Ez már régóta tart nálam, de úgy látszik megint előjött és nagyon zavar
2023. júl. 25. 13:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Kóla?
2023. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a gyomorbol szivarog fel, es utanajarnek, milyen vizsgalatok leteznek, kezdve a kevesbe drasztikussal.
2023. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, kólát sem iszom csak vizet.
2023. júl. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!