Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Kitana. kérdése:

Bölcsességfog műtét után nektek meddig fájt vagy volt kellemetlen?

Figyelt kérdés
Nincs begyulladva, nem fáj, de most veszik ki majd, mert rosszul áll, és jobb letudni. Kivettem egy hét szabit, de mire számíthatok? Tudom majd hasznosan tölteni az időmet, vagy rossz lesz? :D
2023. aug. 7. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem fájt utána, fájdalomcsillapító sem kellett. Ez teljesen egyéni, hogy mennyire fáj. De egy hét szabadság biztosan nem indokolt, a hisztis férjemnek is csak 3 napig fájt.
2023. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

“Könnyű” fizikai munkát végzek, ahol néha 20 kilókat emelgetek, azért mentem inkább biztosra. :D

De ennek örülök, hogy nem törvényszerű a fájdalom.

2023. aug. 7. 10:49
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Egy hét szabi? Jézusom, másnap már mehettem melózni (oké, én gép előtt ülök, nem megerőltető).


Ha nem gyullad be, és nem nehéz fizikai melót végzel, tök indokolatlan a szabi.

Exemnek mondjuk valami kontár vette ki, felülfertőzte és 2 héten át járhatott kipucoltatni mert legennyesedett és begyulladt neki. Na, ő belázasodott, meg minden, szóval nem is ment be dolgozni.

2023. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez egy normális fogászat, annyi, hogy a szájsebész nő nagyon fiatalnak tűnik, remélem azért túl van már pár éles műtéten :D

Az egy hét szabi mondom, biztos ami biztos alapon ment, de amúgy se gondolom, hogy bűn lenne elmenni egy hét szabira, ha jól leszek, akkor legalább ki tudom használni rendesen, azért vannak ötleteim.

2023. aug. 7. 10:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Látom, már írtad, mire elküldtem. Akkor kell szabi, persze.
2023. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De nekem nem fájt egyáltalán.


Ellenben a szemfogammal, amit úgy elbszott az orvos (azt a bölcsifoggal ellentétben Mo-n húzattam), hogy utána járhattam vissza kezelésre az itteni dokihoz.

2023. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Emelni nem szabad utána pár napot, úgyhogy emiatt tényleg kell a szabi.
2023. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hét volt fixen, napról napra könnyebb, főleg ha letelik az egy hét.
2023. aug. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azon az oldalon nem ettem, akkor is inkább lájtosat és csak vizet ittam, jegeltem, öblögettem (borsmentaolajos víz), kábé ennyi.
2023. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem fájt, inkább a szájzár volt rossz, egy hétig csak folyékonyat tudtam enni. 7. napon mentem dolgozni (nyomdában pakoltam), kicsit bedagadt de nem volt semmi más. Aznap reggel szedték ki a varratokat. Cserszömörcés szájvíz nekem sokat segített.
2023. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!