Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt nő ki egy...

Mennyi idő alatt nő ki egy bölcsességfog? Mi a max. életkor míg kinőhet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

27 vagyok, tavaly kezdett el noni, meg csak at se torte az inyt, de 2-3 havonta faj par napot, aztan ennyi. Elmeletileg van neki hely,nem is allnak rosszul (rontgenen lattak), de majd meglatjuk, mi lesz a sorsuk.


Anyukamnak meg 40 evesen kezdtek kinoni, akkor ki is kellett neki muteni az osszeset.


Szoval passz. Ha van bolcsessegfogad, barmikor elkezdhet noni es nagyon sokaig tarthat :D

2023. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg elkezdett nőni, és az egyik hátsó fogamat arrébb tolta, és elég gyakran fáj. 1 hete megnézte édesanyám, és egy kis fehér rész volt kint. Most is megnézte, és ugyanaz. Ez normális, hogy ilyen lassan nő?
2023. aug. 11. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Normális igen.Nekem 17 éves korom óta nőnek.Már lassan 19 leszek:)
2023. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
40 éves koromig, akkor a fogorvos kiszedte, hogy ez ki se nőtt, csak begyullad olykor, jobb lesz nélküle.
2023. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy fogorvos tudná értékelni a helyzetet, lehet jobban jársz egy kiszedéssel.
2023. aug. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
49%

nekem 30 évesen nőtt ki egy szerencsétlen véletlen miatt.

Egy K. nevű újpesti orvosnő (hüje p..a) elbxta a hátsó uccsó örlőfogam, e miatt ki kellett magánba huzatni.

na mármost lett ott egy kva sok hely, ami miatt a bölcsességfogam ki tudott bújni. azóta köszi szépen jól van 😂

nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!