Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miskolcon van olyan fogászat...

Miskolcon van olyan fogászat ahol rossz állapotban lévő fogakat teljesen meg csinálnak, az az teljes fogsort?

Figyelt kérdés

Sajnos rossz állapotban vannak a fogaim, szabálytalanok is, nem szeretném szégyenben

Le élni az életem 27 éves vagyok van még pár évem.

Arra is kíváncsi vagyok hogy ilyen esetekben mit gondolnak az orvosok szégyellem magam ezért halogatom egy ideje de nem lehet tudom sokáig halogatni már pl mert már tömegei is kellene stb. Ha viszont el megyek tömetni akkor jó lenne belekezdeni az egészbe. Gondolom először konzultáció kellene. Bármilyen tanácsnak,véleménynek, tapasztalatnak örülök


2023. aug. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem első alkalommal konzultáció volt és a doki elmondta, megmutatta a helyes fogmosas és fogselyem használatát. Meg elmondta hogy melyik fogamat kell kezelni. Nem voltak túl jók a fogaim, az összes hátsót tömni kellett és egyet gyökérkezelni. Nekem nem szólt be az orvos, amiket meg gondolt az nem érdekelt. Szerintem merj nekikezdeni, ne aggódj azért, az orvos mit gondol a fogaidról, ez a munkája.
2023. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ

Mennyibe kerülhet ha meg akarom csináltatni?

Te Miskolcon voltál orvosnál?

2023. aug. 15. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a körzeti fogorvosi rendelőben voltam, így tb alapon ingyenes volt. Magánban nem tudom az árakat. Nem Miskolcon voltam, de szintén Borsod megyében.
2023. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tb alapon is megcsinálták rendesen?


Bár a szabálytalan fogazat miatt nem tudom hogyan oldható meg,szabályzót nem szeretnék azt sem tudom lehet-e. Pótolni is kéne a meglévők közül ami jó azt is rendbe kéne tenni. Szóval nem tudom így mit lehet kezdeni.

2023. aug. 16. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehér töméssel esztétikus munkát végeztek. A pótlást nem tudom igénybe lehet e venni tb alapon, dokinál érdeklődj milyen beavatkozás ingyenes és milyen nem. A fogszabalyzas úgy tudom nem ingyenes, nekem is kellene, de ha eddig nem volt, szerintem már nem is lesz.
2023. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!