Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmehetek fogorvoshoz?

Elmehetek fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés,de fontos tudni nem okozok e galibát. Sdt szűrésre kellene mennem,felelőtlen orál miatt,de még nem járt le az ablakperiódus(1hétnél tartok) ami ugye nem biztos hogy eredményt hozna,de közben érzékenyek lettek a fogaim. Sajnos mikor legutóbb ilyen volt akkor lukas volt. A kettő közti kapcsolatban az érdekelne h mivel a fogorvos érzéstelenítőt ad az a későbbi hetek során nem fogja e gátolni a megfelelő eredményt? Írják h antibiotikum kezelés megzavarhatja a korrekt eredményt. A hülyeségen utólag már nem lehet segíteni,csak reménykedni h nem szoptam be valamit. Így nem merek elmenni fogorvoshoz,mert félek. Főleg h tavaly hosszantartó covid betegség miatt elfeledkeztem a fél éves kontrollon való részvételről. Normális válaszokat,köszönöm,a többieknek írni se kell rá. És igen tudom hülye votlam,igen van google,de erre való releváns infot nem találtam. Hátha viszont valaki járt így vagy tudja a választ.

2023. aug. 17. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy töméshez nem igazán szoktak adni AB-t, max ha nagyon nagy gyulladás van, az érzéstelenítő meg egyáltalán nem az.
2023. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó ezt nem tudtam h az nem AB,köszi
2023. aug. 17. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!