Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fél éve egy ilyet vettem...

Fél éve egy ilyet vettem észre a szájpadomon. Mi lehet ez ?

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta kenegessem curasept géllel! 1 hete kenegetem de változás nincs! 1 hónap múlva tudok menni hozzá,Megtudná írni valaki hogy mi ez ?itt a link a képhez : [link]
2023. aug. 22. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:
??
2023. aug. 22. 11:51
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja mi ez ?
2023. aug. 22. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudná bárki is? Elég rossz minőségű a kép. Mit kell nézni hol érzel bajt?
2023. aug. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szájpadlásomon az a vörös folt.
2023. aug. 23. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimplán ilyen neked, főleg ha már fél éve ott van, lehet előtte is ott volt csak nem figyelted. Ha valami olyan elváltozás lenne akkor mondta volna az orvos. Nem kell aggódnod szerintem.


Egy alternatív lehetőség ami így eszembe jut, az a gyomorsav, feljön aztán szépen működik ott. Nekem a gyomorsav miatt gyulladtak mindig a manduláim és nonstop piros volt a torkom, mintha gyulladt lenne, pedig nem volt. Nem is fájt csak olyan volt. Szóval még tippre ez, bár lehet hülyeségnek hangzik.

2023. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!