Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogkrém,...

Melyik a legjobb fogkrém, fogkefe, szájvíz?

Figyelt kérdés
Igazán érdekelne, ki melyiket használja a legjobb száj higiéné érdekében…évek óta megvoltak a jól bevált termékek, de vagy a minőség romlott, vagy már nem elég a fogaimnak…sokan az elmex márkára esküsznek…pénz ebben az esetben nem számít, jöhet drágább is, csak működjön
2023. szept. 4. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fogkrémben elmexet használok évek óta, nekem bevált. Fogkefe elektromos, oral b. A szájvíznek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, a fogorvosom a túlzott használattól óvaintett. Fogszabályzósként sokat használtam és brutális fogkövem lett állandóan. Miután visszafogtam a javaslatára, már nincs ilyen gondom.
2023. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 soma9111 ***** válasza:

És esetleg a tantum verde öblítő!?



Az már elég jó

2023. szept. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmex elég jó, a szájviz és a fogkrém egyaránt. Fogkefébőp az elektromos fogkefét ajánlják (amúgy én is azt használom). Fogselyem is lényeges dolog, én abból az Oral-B-t preferálom.
2023. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Legjobb" vélhetően nincsen. Oral-b io 4-es elektromos fogkefét használok, Listerine szájvizet (érdemes a "zero alcohol" gyártmányokkal kezdeni". Kétféle selymet, mert a híd alatt is át kell húzni. Most azt mondom, ha 30 éve már ezeket használtam volna, most nem lenne egy koronám se...

[link]

[link]

2023. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!