Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fogam fáj, de...

Gyökérkezelt fogam fáj, de csak 3 hét múlva van időpont, mit tegyek addig?

Figyelt kérdés
Fáj a gyokerkezelt fogam, de már nem megyek vissza a dr. nőhöz, mivel kettővel eljátszotta ezt és húzás lett a vége. Azt gyanítom, nem jól tisztítja ki. Kértem időpontot másik fogorvoshoz, megyek is hozzá hétfőn. Állapotfelmérés lesz és rá 2 hétre van időpont. Megértik, hogy fáj, de ez a menet és pont. Mit csináljak addig? Ez kb 3 hét, addig csak ott gyulladva lesz?

2023. szept. 5. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Meg fogsz addig bolondulni. Rosszul tisztította ki igen, valószínű. 2 hét alatt csonthártya gyulladás lesz belőle.

Ahhoz menj vissza sürgősséggel, aki csinálta. Nem kell mondanod, hogy máshova van időpontod 2 hét múlva. Most lásson el.

2023. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, csak akihez eddig jártam, előre ki kell fizetni az egész kezelést.

Úgy fáj, hogy tompán, de már az is két hete, gyógyszer nem kell rá, de biztos, hogy rossz munkát végzett.

2023. szept. 5. 13:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor menj be az állami ügyeletre!!
2023. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagy kegyesen péntek délután elvállalt a doktornő. Ezzel csinál valamit, a pénzre vmit kamuzok, de elmegyek a hetfoire is. És ott folytatom tovább
2023. szept. 5. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobbulást!!
2023. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. szept. 6. 22:58
 7/8 anonim válasza:
Hol tart a gyokerkezeles? Ez egy tobblepcsos kezeles, az elejen termeszetes ha fajdogal
2023. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta visszamentem és dobtam egy hátast. Ez már egy véglegesen letömött fogam. Megnézte röntgenen és a tömés jó, a gyökércsúcs végén van egy nagy gyulladás. Hozzá se nyúlt, kaptam antibiotikumot (már ez sem tetszik) 2 hét múlva újabb röntgen és ha nem múlt el, fog gyökér rezekció.

Nem megyek vissza hozzá többet.

2023. szept. 10. 21:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!