Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az Invisalign és a harapásemel...

Az Invisalign és a harapásemelő sín, ugyanazok? Mert ha beírom őket ugyanazt az átlátszó cuccot adja ki

Figyelt kérdés
Tehát nekem meg kéne emelni a harapást, és nyilván átlátszót akarnék nem sima fogszabályzót, de nem tudok kiigazodni hogy mi micsoda és mi mennyibe kerül. Van egy hely ahol azt írja: harapásemelő sín: 22000ft. De az Invisalign-ot nem szettekbe adják szóval egybe ki kell fizetni vagy több száz ezret? És amúgy se hiszem hogy csak 20 lenne egy db
2023. szept. 5. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

20 ezer...jó is lenne...


[link]

2023. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem ugyanaz, de mi a különbség?
2023. szept. 5. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A harapasemelo sín nem fogszabalyzo, a harapási rendellenességekre van.
2023. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem a felső fogsort kéne megemelni, mert rátakar az alsóra. Akkor nekem az kell és megúszom olcsóbban?
2023. szept. 5. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, sajnos az olcsóbb cuccok nem mindig válnak be. Nekem is a felső fogsor takarja az alsót és nekem fogszabàlyozót javasoltak csak nem tudom megfizetni, így egyelőre nem kezdek bele. Beszélj szakemberrel ha van rá módod, hátha kitalál valami megoldást.
2023. szept. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A harapásemelő sín arra való, hogy aki éjszaka (vagy akár nappal) csikorgatja a fogait, neki megvédje a fogait a csikorgatás miatti durva elkopástól, illetve tehermentesítse valamennyire az állkapocsízületet a csikorgatás/szorítás hatásaitól.

Az invisalign pedig egy fogszabályzó, szóval teljesen másra való a kettő.

Ha nálad a felső fogsor takarja az alsót, akkor valószínűleg fogszabályzóval lehet megoldani, hogy lehet-e invisalign-al kezelni az esetedet vagy csak rögzített fogszabival, azt majd megmondja a fogszabályzó szakorvos.

2023. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!