Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy meg van dagadva...

Normális, hogy meg van dagadva az arcom gyökérkezelés után?

Figyelt kérdés
Tegnap volt gyökérkezelésem és ideiglenes tömést kaptam fertőtlenítés után, majd vissza kell még mennem gyógyszeres kezelésre pár nap múlva, de estére elkezdett megdagadni az arcom és reggelre még jobban. Sohasem volt még ilyen fogászati beavatkozásom, ez normálisnak számít? Tegnap este viszketett amit viszont jó jelnek veszek, mert ez azt jelenti elméletileg gyógyul.

2023. szept. 5. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális igen. Nekem egyszer 4 napig volt bedagadva, kemégy is volt az arcom, nem is mozgott azon az oldalon szinte, akkor kínomban elmentem másik fogászhoz, hogy nézze meg, tisztogatta, nagyon fájt, de utána, mintha elvágták volna a fájdalmet,le is ment a duzzanat pár óra múlva.
2023. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem nem fáj a fogam, csak a dagadás nyomja az idegszálakat és azok fájnak.

Akkor holnap felkeresem újra a dokit.

Köszönöm a válaszod!

2023. szept. 5. 16:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!