Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos félelem!Hogyan...

Fogorvos félelem!Hogyan tudnám vègig csinálni?annyira félek.

Figyelt kérdés
Holnap kell vagyis kellene mennem fogorvoshoz. De rettegek...félek foghúzàsom lenne egy lennti beletört rágófog meg mellette egy beletört bölcsességfog. Pánikbetegségem is ràtesz nagyon. Félek attòl hogy bepánikokok a zsibasás miatt valamint a húzàstól is tartok. Ne mondjàtok az altatàs ès bóditast mert attol is rettegek. Hogyan győzzem le hogy holnap eltudjak menni.

2023. szept. 7. 14:04
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%
Jó kérdés. Én azóta járok félelem nélkül fogorvoshoz mióta magánba megyek. Ott hat az érzéstelenítő akkor is, ha be van gyulladva a fogad érdekes módon. Apró részletek számítanak nekem. Pl. nem küldenek ki, hogy az érzéstelenítő 20 perc, beszélgetnek veled, közben elmondják mi fog történni, kérdezhetsz, stb. Ezek sokat számítanak. Nem tudom te államiba mész vagy magánba, de ezek fontosak.
2023. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magánba megyek. Ezaz èn kb azt se tudom nekem mi lenne a jò...benn maradni kimenni. Fèlek ahogy zsibbadok bepanikolok az èrzèstől egyszóval mindentől. Lehet azis ràtesz hogy tudom nem.egy fogròl van szó.

Ès gondolom ha egymàs mellett van kiveszi mind 2- ôt.

Valamint menni kell többször mert van pàr rossz fogam.

2023. szept. 7. 14:44
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt senki sem fogja neked garantálni, hogy kellemes lesz, nyílván nem, ezzel számolni kell.
2023. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El kell dönteni, hogy akarod-e, hogy kezeljék vagy vállalod az esetlegesen vissza nem fordítható szövődményeket, aminek végül amúgyis kezelés lesz a vége.
2023. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!