Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Alsó bölcsességfog húzás után...

Alsó bölcsességfog húzás után mennyivel tudtatok munkába állni? Mennyi idő volt a gyógyulás? Varrták a sebet utána? Vérzett?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
KIhúzták a fogam, egy óra múlva a munkahelyemeb voltam. Nem varrtak semmit.
2023. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Otthon kellene maradni másnap?
2023. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akos2002 válasza:

Nekem másfél hete húzták ki a bölcsességfogamat ..jobban mondva véstek és altatásban volt elvégezve .

Összevarrták és az egészből semmit sem éreztem ..majd 2 nappal a műtét után kézdődtek a borzalmas fájdalmak ..hozzáteszem nagyon vaskos gyökérzettel rendelkezem szóval a dokinak volt vele dolga .

Most hétfőn voltam varratszedésen és mondta hogy nagyon csúnya a seb így adott rá propolis sprayt ami szépen gyógyítaná a sebeket viszont nálam ezután is borzalmas fájdalmak voltak így tegnap azaz szerdán felhívtam a dokit és mondta hogy menjek be ..kitisztította a sebet majd írt fel antibiotikumot (Dalacint) és Cataflamot ..érzem hogy hat a a fájdalomcsillapító viszont még mindig fájdalmaim vannak ..ez már a 2.hét …remélem neked nem lesz ilyen gondod !

2023. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Akos-! Antibiotikumot alapbol kell szedni egy ilyen huzas utan szerintem. Nem irtak fel? Persze minden eset egyedi, de lehet eljerulheto lett volna a gyulladas es a vele jaro fajdalom. Ha van itt fogorvos talan hozzaszol?
2023. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Húzás után 1 napot azért maradj otthon. Nekem kedden volt feltárásos műtétem, természetesen varrták, így 5-6 nap kényszerpihenő, alsó fogról van szó, így lassabban gyógyul. Húzás után nem fogják varrni, de pihenésre akkor is szükséged lesz, főleg ha lesznek fájdalmaid utána.
2023. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!