Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen fogfehérítő módszert...

Milyen fogfehérítő módszert használjak?

Figyelt kérdés

Hallottam már fogfehérítő fogkrémekről, krémekről, gélekről, pl fekete szenes fogkrémről. Ez szerintem annyira nem hatásos, de ha ti ismertek jó márkát, akkor jöhet.

Hallottam már fogfehérítő csíkokról, pl rapid white fogfehérítő csíkok, perlweiss power whitening strips fogfehérítő csíkok. Ilyeneket még nem próbáltam, nem tudom milyenek lennének. Meg hogy nem e károsítaná a fogam.

És hallottam már LED lámpás fogfehérítésről is, pl perlweiss dental bleaching professzionális fogfehérítő szett, blanx white shock fogfehérítő készlet. Ezeket még szintén nem próbáltam soha, nem tudom hogy esetleg valamilyen kárt okozna e a fogamnak.

(Nyilván tudom, hogy van orvosi fogfehérítés, és hogy az a legjobb módszer, de én most abban nem gondolkozom.)

Én most a fogfehérítő csíkon vagy fogfehérítő LED lámpás szetten gondolkozom. Szerintetek melyik lenne a jobb? És milyen márka?



2023. szept. 13. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

USA-ban a Crest "teeth whitening strips"-et hasznaljak rengetegen. Az ott nagyon hires. De hat persze mellekhatasok majdnem ugyanazok. Erzekenyebb fogak egy ideig vagy ha tobbszor hasznalod akkor egyre jobban erzekenyebb lesz a hidegre/melegre, roviden halmozodnak a dolgok.


Te ha egy kicsit sargas a fog az egeszseges. A gond a fogko meg szuvasodas meg inyrecesszio. Ez a feherebbnel is feherebb fog igazabol csak art. Hashtagban ott van a szajapolas de ez pont az apolas ellenkezoje, meg a fogapolas ellenkezoje.


Ez esztetika inkabb, semmi tobb. De te akarod akkor en azt tudom ajanlani mert ismerosom is hasznalta. Vedd egy dobozzal es kb volt benne valamennyi aztan feherebb lett. Nezz korbe hatha van itthon is.

2023. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!