Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zárt kürettálás után (hosszabb...

Zárt kürettálás után (hosszabb távon) úgy fognak kinézni a fogaim/ az ínyem mint előtte?

Figyelt kérdés

Sajnos hónapok óta tartó ínygyulladásom van, és az orvosok szerint már csak zárt kürettálással lehetne megoldani a problémát. Én félek tőle, mert azt hallottam hogy utána nem fog többé ugyanúgy kinézni, hanem ki fognak lógni a foggyökereim. Lehet hogy túlzás, de semmi olyat nem találtam rá, ami azt ígéri hogy ugyanúgy fog kinézni és így bele se merek menni.


Kinek milyen tapasztalatai vannak vele? Történhet bármi baleset közben?



#fogászat #ínygyulladás #zárt kürettálás
2023. szept. 21. 23:38
A kérdező szavazást indított:
Egy idő után ugyanúgy fog kinézni
Nem teljesen fog ugyanúgy kinézni, de nem lesz vészes a változás
Teljesen máshogy fog kinézni
1 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle csináltasd meg mert rosszabb lesz és a végén még fogad se lesz, az meg még csúnyább. Nekem teljesen kint van maga a foggyökér annyira lehúzódott az íny és így marad örökre. Mert nem kezeltettem! Ne járj így, csináltasd meg amit kell.
2023. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!