Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy este használatos fogszabál...

Csomorkány kérdése:

Egy este használatos fogszabályozót nappal szabad pezsgőtablettás fertőtlenítőlében tartani?

Figyelt kérdés
Igazából kényelmes és higiénikus megoldásnak tűnik, de a pezsgőtablettára, amiből a fertőtlenítőlé készül, az van írva, hogy néhány naponként áztassam benne 5 percig a fogszabályozót/műfogsort. Amúgy legyen ott nyálasan a tartójában? Fúj. De nem akarok ártani a fogszabályozónak sem... A fogorvosomat nem merem kérdezni, mert hátha valami elemi hülyeséget csinálok...

2023. szept. 26. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyálasan, hanem tiszta vízzel leöblítve és megszárítva tedd el. A lében ázva az anyaga tönkremehet.
2023. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Bocsánat, túloztam a hatás érdekében, nyilván lemosom. De már a szárítás nehezebb ügy. Valahogy ingerszegény dolog egy fogszabályozó száradását figyelni, megtörölni meg nemigen lehet.
2023. szept. 26. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjeliszekrényeden egy kistányéron is tarthatod, nem muszáj dobozba rakni. Az inkább akkor praktikus, ha táborba mész vagy ilyesmi.
2023. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
OK, köszi a választ! Lehet, hogy ennyi az egész...
2023. szept. 27. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem problémáztam ezen, lemostam (fogkefe+fogkrém, ezt mondta az orvos, mondjuk ez 20 éve volt), és simán beraktam a dobozába, úgy a polcra. Vannak a dobozon kis lyukak, hogy szellőzzön. De ha zavart volna, hogy lassan szárad, akkor nyitva hagyom a dobozt.
2023. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!