Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlanátok Budapesten normáli...

Ajánlanátok Budapesten normális fogorvost?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszak a fogaim, olyat keresek aki nem kritizál, voltam kettőnél de a kritizálasok miatt felálltam és eljöttem a kezelés elött.

2023. okt. 5. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi számít neked kritizálásnak? Ha annyira nagyon rosszak a fogaid, akkor nincs az az orvos, aki nem fog megjegyzést tenni rá. Mellesleg a “normális” fogorvos nem biztos, h jó fogorvos. A lelkedet a pszichiáter simogatja, a fogorvos a fogaidat teszi helyre.
2023. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ne szólogasson be amikor én fizetem. A munkahelyeden is beszólogatsz a főnöknek?
2023. okt. 5. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Dr. Pintér Áron 1.kerületben
2023. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Font doktor
2023. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ha valakinek rohad a pofája. Tanulj meg fogat mosni haver.
2023. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolsz, hogy önhibán kívül is tönkremehet valaki foga? Miért kell bullyngolno a másikat? Jól esik?
2023. okt. 5. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyrèszről egy rendelôben te nem főnök vagy, hanem páciens és ez lényeges különbség. Másrészről pedig te a pénzedért orvosi ellátást kapsz, aminek része a fogaid állapotához vezető út részletes megismerése, hiszen nem sok értelme van rendbe tenni valamit, ha mondjuk sok év alatt berögzült rossz szokások juttattak oda, ahová és ami miatt a jó pénzért rendbe tett fogak ugyanúgy el fognak romlani. Harmadrészről ezek a rossz szokások amúgy számos kezelésnek gátat szabnak. Hiába pakolsz le pénzt, ez nem jeruzsálemi piac, itt bizony a kooperáció nagyon fontos, és ha például szájhigiénés tanàcsokat nem fogadsz meg, akkor a vastag lepedék és gyulladt íny mentén nem végezhető tömés, de több orvosról is tudok, ahol például a dohányzás abszolút kizáró ok az implantálásnál.

Egy normális fogorvos addig nem is megy tovább a kezelésig, amíg ezek nincsenek tisztába téve, mivel a te érdeked megismerni az állapotodat és azt, mi miatt alakult ki. Az orvosi rendelőben pedig az orvos rendel, te pedig az étteremben. Szerencsére nem tudok olyan orvost, aki azt mondja, amit a beteg hallani szeretne, de bizonyosan fogsz ilyet találni, maximum a pénzedért egy jó beszélgetés mellé egy rossz kezeléssorozatot kapsz.

2023. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem főnök vagyok a rendelőbe, csak ha már ott hagyok egy valag pénzt nem szeretnék olyan megjegyzéseket kapni, hogy "úristen", és hasonlók. Segítségért megyek és nem sértegetésért. Pont, hogy változtatni szeretnék a hanyag szájhigiéniámon ha már drága pénzért megcsináltatom.
2023. okt. 6. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező én ezért ajánlottam Dr. Pintér Áront. Jó fogorvos és nem fogsz bunkó beszólásokat kapni tőle. Tapasztalat.
2023. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Joób-Fancsaly Árpád.
2023. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!