Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 17 hónapos kislányom arccal...

A 17 hónapos kislányom arccal előre leesett az ágyról szerdán. Vérzett neki a szája eléggé belül. Éjszaka még a cumija körül picit alvadt véres volt. Mennyi idő alatt gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Folyton azt piszkálja a nyelvével. Reggel annyira orditott hogy már öltöztem, bevinni a kórházba. Nagy nehezen megnyugodott. A fogorvos mondta hogy jövőhétre helyre jön. Normális hogy ici picit éjjel vérzett neki? A sürgösségin mondták hogy kell pár nap hogy lejjebb lappadjon a szája meg minden. Nagyon aggódom. Nem látták a sebét de mivan ha olyan mély hogy varrni kell?
2023. okt. 21. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mivel fertőtlenítsem? Tényleg rendbe jön magától? Mikor lehet tudni hogy begyulladt-e? Nehéz az etetése. Pépeset adok neki de nagyon nem fogadja el.
2023. okt. 21. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg voltál vele a sürgin, akkor ott elmondták, hogy hogy kezeld a sebét. Szerintem nem vitted el, már egyszer kiírtad a kérdést.
2023. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig Gengigellel kentem a gyerek száját, amikor beverte. Ekkora balesetünk nem volt, de gyorsan gyógyult mind. Ha piros a szája és duzzadt, akkor gyulladt. Ha büdös és váladékozik a seb, akkor azonnal menjetek vissza a kórházba.
2023. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2/3 képzeld hogy voltunk vele sürgősségin. Semmit nem mondtak hogy mivel lehet kezelni neki. A gyermek osztàlyt hívtam fel és ott mondták el hogy mit hogyan lehet.
2023. okt. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!