Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog cisztába meglehet halni?

Fog cisztába meglehet halni?

Figyelt kérdés
Kicsit parázok, hogy ciszta van a fogamnál. Fáj rágáskor, a fogam belül fekete. Orvos megfogja nézni addig tudtok mondani valamit?

2023. okt. 23. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Meghalni miatta nem nagyon, max ha öngyilkos leszel a fájdalomtól.
2023. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Meg tudsz, felhúzódhat az agyadra. De bárhol megbetegíthet a testben nyirok és érrendszeren keresztül.
2023. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, a gyulladás képes vándorolni a szervezetben a nyirokrendszeren keresztül. Egy rossz fog képes hajhullást, térdfájdalmat, de akár szívproblémát is okozni.


Mivel mész orvoshoz, így ne parázz, viszont arra készülj, hogy azt a fogad teljesen el fogják távolítani.

2023. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó én értelek titeket amúgy, de ne rémisztgessétek már szerencsétlent. Azért nem hallod a híradóban 2 naponta, h valaki fogciszta következtében meghalt. Több esélye van rá, h miközben cisztája van halálra gázolja egy busz. XD
2023. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy belehal, csak leírtam egy általános jelenségét a fogban lévő gyulladásnak, cisztának. Nem hallottam még olyanról hogy valaki ebbe belehalt volna. Nekem is volt és eszembe sem jutott hogy egy pici gennyzacskó a foggyökéren a halálom okozhatná.
2023. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szepszist okozhat hosszabb gyulladás. Nem az számít, hogy ciszta vagy bármi, hanem hogy meddig marad úgy.
2023. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, hogy meg lehet (halni).
2023. okt. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezeletlenül lehet halálos. Dédapám így halt meg. Fogorvosi kezelés kell neki, levezetni a cisztából a gennyet és antibiotikumot szedni rá.
nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!