Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fehér, kemény csomók a szájban?

Fehér, kemény csomók a szájban?

Figyelt kérdés

Mas tapasztalatara lennek kivancsi, rendszeresen jarok fogorvoshoz, ( fogszabalyzas) mar kb. 3 eve 4-6 heti rendszereseggel.

Also felso fix fogszabalyzom van, az utobbi felevben vettem eszre talan azt, hogy az also fogsoromnal az inyemen egy feher kemeny dudor lett ami novekedett. Eleinte nem tulajdonitottam neki jelentoseget, olyan volt, mintha a fogam ahogy “beall a helyere” az feszithette ki az inyt. De azota folyamatosan nott, es mar van a fogak kozotti vonalon szinten az inyemen meg ketto.

Kemenyek, nem fajnak, de nol.

A doktornomnek mutattam, nem tudta megmondani, azt mondta rafigyelunk, mert a levett mintabol latszik hogy ez 2 eve nem volt ott.

Szerinte csont szaporulat.

Errol utana olvastam de az internet bolcsessege szerint, ez ebben a formaban ahol nekem van nem igazan fordult meg elo, foleg nem az en koromban mert inkabb gyerekeknel van.


Laborba menjek el? V csinaltassak panorama rontgent?


En 27 vagyok

Koszi a valaszokat


2023. okt. 29. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mindenkèpp tovàbbmennék vele szájsebészetre. Budapesti vagy?
2023. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, Kecskemeten lakom
nov. 10. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!