Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés közben is utána...

Gyökérkezelés közben is utána kibírhatatlan fájdalommal mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Nyáron letört egy lyukas fogam, nem fájt egyáltalán de úgy voltam vele, hogy el kell ezzel menni orvoshoz. fogorvos mondta októberben hogy gyökérkezelni kell és ott fúrt a fogamból, tisztította, nem tudom hogy a gyökérkezelést elkezdte-e, de érzéstelenített is, viszont a kezelés iszonyatosan fájt. Kaptam gyógytömést, és mondta hogy 3 hét múlva kell visszamenni,viszont az utána való két hétben annyira fájt, hogy vissza kellett mennem hamarabb. Akkor nem érzéstelenített, fúrt és nem tudom mit csinált, de kib**ottul fájt, jobban mint az előző kezelés, pedig az is iszonyat kellemetlen volt. Fújt rá valamit, rakott bele gyógytömést és két hét múlva kell visszamennem, ez volt 3 napja viszont azóta ugyan úgy rettenetesen fáj és már nem értem mi van. Az első kezelésig egyáltalán nem fájt de azóta folyamatosan, csak úgy múlik el, ha fájdalomcsillapítót szedek naponta 3x.

2023. nov. 4. 01:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Azóta mi történt?

Megoldódott?

jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!