Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzóért havonta...

A fogszabályzóért havonta kell fizetnem vagy egyszerre megfizetek egy bizonyos árösszeget?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogszabalyzot de azt olvasom hogy 400000 forint kb viszont nem tudom hogy ezt minden hónapban kell-e fizetni vagy csak egyszer? Akinek van fogszabalyzoja legyszi irja le hogy mennyit/hogyan fizet.

nov. 8. 22:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nyugi, ennyit havonta biztos nem kell sehol sem fizetni! :)


Nekem alsó-felső is van, és sajnos külön 450 ezer az alsó és külön 450 ezer a felső. Nálam a felhelyezéskor kellett kifizetni az 50%-át, utána pedig olyan részletekben, ahogyan szeretném (én egyben fizettem). Utána semmilyen további díja nincs.


Én úgy tudom, hogy a legtöbb helyen a felhelyezéskor kifizetsz egy összeget (legyen mondjuk 150.000), és utána minden aktiváláskor (amikor állítanak rajta, havonta, pár havonta, attól függ milyen típusú fogszabid van) fizetsz kisebb összegeket.


De ha rámész egy klinika oldalára az árlistánál ezeket le szokták írni, hogy mi mennyibe kerül. Persze ez attól is függ, hogy mennyi ideig kell fent lennie neked.


Nekem például először felkerült a felső, és csak 5 hónapra rá az alsó. Egyrészt mert így volt neki igazán hely, másrészt sokkal elviselhetőbb volt így. Ugyanis ha felkerül nagyon húzódik az első pár napban :(


Én amúgy a Smilecare-hez járok, csak ajánlani tudom :)

nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!