Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges hogy nő a bölcsessé...

Lehetséges hogy nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, tegnap elkepezto szajuregi fajdalommal keltem, bal oldalt alul. Emellett a nyirokcsomoim is fajnak. Lattam hogy kilatszik a leghatso fogam az inybol egy kicsit, de nem teljesen. Talan a bolcsessegfogam akar kijonni, es nyom valami ideget/inyt ami begyulladt?

Elkepeszoten faj, pedig birom a fajdalmat elegge, de ez kikeszit. Egyetemen alig tudtam koncentralni, enni is fáj, nyelni is. Esetleg hogyan lehetne jobb, van erre vmi gyogyszer/ ilyesmi? Ha hetvegen nem mulik el mindenfelekeppen felkeresek egy fogorvost



nov. 11. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy fogorvost! Nagy eséllyel valóban a bölcsességfogad kezd nőni, az okozhat egyik pillanatról a másikra érkező hirtelen nyilalló fájdalmat is. Nekem 30 éves koromban fájt először a fogam, egyik pillanatról a másikra jelentkezett, és kiderült, hogy az egyik bölcsességfogam miatt van. Az esetek nagy részében kihúzzák, mert csak zavaróak, és valójában nincs is különösebb funkciójuk. De majd a fogorvos megmondja, ténylegesen mi a gond, én csak a tippemet írtam le.
nov. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!