Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fog implant...

Mennyibe kerül egy fog implantátum mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Létezik TB támogatott vagy csak magánrendelésen lehet ilyet?
nov. 11. 15:49
 1/6 Grimfox ***** válasza:

Implantátumra csak magánrendelés. Nekem egy teljes felső fogsor pótlásom van, ami négy implantátum csavaron van rögzítve. A teljes költség 1.5 millió fölött van. A pontos összeget azért nem tudom, mert alsó fogsor koronákkal együtt csináltattam. Ha egyetlen fogról van szó, akkor az 1.5-2 milliót negyedeld el, és nagyjából az a nagyságrend.

Ha lelkiismeretes az orvosod, több lehetőséget is ajánl, vannak olcsóbb, és drágább lehetőségek az implantátumra is, és a műfogra is, ami rajta ül. Nem érdemes a legolcsóbbat választani, főleg implantátum terén. Én egy nagyon jól dolgozó fogorvosnál jártam, ha érdekel, privát levélben küldök róla információt. Telefonon is tudsz vele egyeztetni, és ha megnézi a fogaidat, tud egy várható végösszeget is mondani(közelítő).

nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen fogam kellene csak pótolni (alsó metszőfog). Illetve még nincs kihúzva, viszont gyökérkezelve lett áprilisban, azóta kapott gyökértömést. 3 havonta egyszer begyullad ott a fogínyem és már annyira zavaró,hogy azon gondolkodom,hogy kihúzatom és kérek fogpótlást. 😖
nov. 11. 17:24
 3/6 Grimfox ***** válasza:
Így más a dolog fekvése. Húzás után elég sok időnek el kell telnie, mielőtt az implantátumot be lehet tetetni. Főleg ha gyulladásos góc van a foggyökérnél, akkor pláne. Amíg teljesen el nem tűnik a gyulladás, addig nem lehet ilyen formában hozzányúlni. Emellett lehet, hogy a fog még menthető, ha egy megfelelő kezelést kap a foggyökér. A TB-s fogorvosok is tudnak jól dolgozni(orvosa válogatja), de kevesebb időt tudnak fordítani rád, és a használt eszközeik is időnként elmaradnak a magánrendelők minősége mögött. Ha csak egy fogról van szó, megéri a magánrendelés.
nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Pontosan ugyanilyen helyzetben vagyok, gyökérkezelt fog alatt ismételten begyulladt az így. Esetemben már kihúzták a fogat, és 3 hónapot kell várni mielőtt az implantátum alapját berakják, majd 2 hónappal később kerül rá a korona. A költsége 400 000 Ft.
nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónap a gyógyulási idő foghúzás után,nekem is be volt gyulladva.4 hónap után kaptam meg az implantátumot. Egy fog kb 350 körül van. Én 3at csináltatok épp,1 millió Ft az árajánlat. Függ attól is,milyen implantátumot akarsz,milyen koronát.Van olcsóbb,drágább.:)
dec. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 "Nekem egy teljes felső fogsor pótlásom van, ami négy implantátum csavaron van rögzítve" - ez az All on 4 technológia lenne? Mik a tapasztalataid, mennyire stabil?
jan. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!