Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Korona fogcsappal vagy implatn...

Korona fogcsappal vagy implatnátum esetleg egyébb ?

Figyelt kérdés
Adott egy nem túl stabil koronám ami üvegszálas csapra van ráhúzva, ami egy ínyig lecsiszolt gyökérkezelt fogban van. Az orvos nem jósolt neki sokat. Kb Május, Június körül rakta be. Azt mondta ha ez nem működik, foghúzás, majd implantátum. El kezdett mozogni már egy ideje, milyen egyéb lehetőség van ? Problémás volt a fog. Korábban nagyrészt tömésből volt felépítve, de mindig vérzett. Most sem sokkal jobb.

nov. 13. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás, mint az implant. Nekem most tettek be kettőt. Kva drága, de nem volt vészes a beültetés.
nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A folyamat nálad is az volt hogy foghúzás 6 hét után implantátum behelyezés, 6 hét csavar + koronát rá ?! Mennyi 1 db? Mennyire fáj? 1-10?
nov. 14. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Foghúzás 6 hét, implant beültetés, aztán 4 hónap várakozás. Nekem 3 hét múlva szabadítják fel, és újabb 2 hét múlva lesz a korona.

155 volt az implantátum darabja. (Ebben benne volt az orvos díja is)

A többi - korona -, még pluszban lesz.


Az injekciók nagyon rosszak voltak és vagy 8-10 helyen odaszúrt, de utána semmi. Hamar készen is lett. Adtak egy fájdalomcsillapítót, meg egyet bevettem, amikor ment ki az érzéstelenítő. Este már csak a biztonság kedvéért. Másnap semmilyen fájdalmat nem éreztem - és azóta sem -, egy kicsit feldagadt az arcom.

Nem vészes, a foghúzás pocsékabb.

nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszod :)
nov. 14. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
nov. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!