Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha gyökérkezelés...

Normális ha gyökérkezelés után még egy héttel is kicsit érzékenyebb a fogam?

Figyelt kérdés
Már azt a nagy fájdalmat nem érzem, mint a gyökérkezelés előtt, de kicsit még érzékenynek érzem a fogaimat, ezt főleg akkor érzem jobban, ha ráharapok arra a fogamra, illetve mintha a mellette lévő fogaim is érzékenyebbek lennének.
nov. 27. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire volt begyulladva, normális tud lenni igen.
nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan érzékeny? Mert, ha fáj, akkor bent maradt némi ideg és nem tuti a kezelés.
nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katagi válasza:
Nekem is volt ilyen. Hú! Nagyon fájt! Injekció mellett tovább pucolta, majd gyógyszert is adott a gyulladásra. Hál'Istennek elmult a fájdalom és mai napig is megvan a fogam.
nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán az volt a baj, hogy rágtam azon az oldalon is, bár erre az orvosom nem figyelmeztetett, csak neten olvastam. Most mintha sokkal kevésbé érezném ezt az érzékenységet.
nov. 29. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!