Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Debrecenben tudnátok magán...

Debrecenben tudnátok magán fogorvost ajánlani hosszabb kezelésre?

Figyelt kérdés
Szeretném megcsináltatni a fogaimat, tehát kontroll, kezelési terv is kellene. A végső cél pedig egy fogszabalyzó kezelés amit jövőre szeretnék elkezdeni. 35 vagyok, sajnos eddig nem volt lehetőségem erre így olyan orvost keresek aki türelmes és nem lekezelő, kioktató.
dec. 11. 21:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Valszeg az egyik bölcsességfogamat is húzni kell majd.
dec. 11. 21:12
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Midnen fogorvos betegesen pénzéhes, különben mi venné ár őket, hogy mások szájában kotorásszanak. Képesek akármit bevetni, csakhogy mégjobban lehúzzanak, pl. olyan kezeléseknek vetnek alá amire nincs is szükséged és később további állandó pénzforrásá tesznek vele azáltal. Mondjuk kihúznak olyan fogat ami menthető és implantátumot tesznek be amivel folyamatosan járkálhatsz majd vissza életed végéig. Vagy minden vizitnél töméscserét javasolnak jópénzért, csak hogy aztán a végére ne maradjon foganyag és lehessen koronát feltenni mégtöbb pénzért, stb.

A fogszabályozással is jót tudnak kaszálni mert a fogszabályzás során kilazul az összes fogad, ami így akár ki is hullhat főleg 30 fölött. Én még nem találkoztam Debrecenben olyan fogorvossal aki ne helyezte volna előtérbe az önös pénzszerzési érdekeit a páciens érdekével, a különbség közöttük csak az, hogy van amelyik még ennek fejében igénytelenül, trehányul, hiányos szakértelemmel dolgozik.

dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!