Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi értelme van a fogszabályzó...

Mi értelme van a fogszabályzó utáni leszoktató készüléknek,használ egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés
Miután 5 év után leszedték a fogszabályzóm adtak 2 külön részből álló "leszoktató" készüléket, hogy ne álljon vissza a fogam.Ez eddig oké ,de azt nem értem, hogyha 5 éven keresztül hordtam a fogszabályzót és így is vissza tud mozdulni az eredeti állapotába a fogam,akkor ez a leszoktató,hogyan akadályozza meg úgy ha hordom 3 hónapig?Van hogyha megyek valahova (pl dolgozni,vagy suliba) kiveszem mert nem tudok benne normálisan beszélni és mire hazaérek és betenném már feszít,azaz ugyanúgy visszamozdul a fogam ha kiveszem.Van értelme hordanom,vagy ígyisúgyis vissza fog állni?

dec. 13. 11:04
 1/2 Metionin ***** válasza:
Nekem azt mondták anno, hogy azért állt vissza alul a fogam, mert nem kaptam ilyen kivehetőt, miután levették az állandót. Több ismerősömnek meg úgy is visszaállt, hogy volt nekik. Elvileg az van, hogy amíg fent van az állandó, azt ugye időnként húzzák, állítgatják, nem áll sokáig stabilan egy helyen a fog, nem tud visszacsontosodni. A leszoktató tartaná egy helyen amíg egy megtörténik a levétel után.
dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
*ez megtörténik
dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!