Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Erős fogfájás ami hideg...

Erős fogfájás ami hideg levegő vagy hideg víz hatására elmúlik. Mi ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Szerda éjszaka egyszer csak a semmiből arra keltem hogy már az állkapcsom is rendesen fáj, annyira fáj a fogam.

FONTOS: Kértem időpontot már a fogászatra, kedden megyek is.


Mielőtt ítélkeznétek, minden nap mosom a fogamat 2x. Mégis tömni kellett az egyik fogamat még egy ideje. Ennél a fognál van a probléma most, lehet, hogy a mellette lévő(amin mellesleg nem is látom, hogy felszínén baja lenne). Nem tudom pontosan meghatározni melyik fogból ered a dolog, leginkább a kettő között.


Viszont a tömötten azt vettem észre, mintha nem lett volna rendesen megcsinálva és a tömés alá ment tovább a feltehetően szuvasodás. Lehet ebből ered a gond?


Ha hideg levegőt szívok rá, elmúlik egy kis időre a fájdalom, illetve ha vizet veszek a számba és ott tartom azon az oldalon.


Remélem nem lesz semmi, az a baj, hogy erről a fogorvosról inkább rosszat hallani mint jót.. Attól félek, hogy nem is fogja tudni pontosan megállapítani a problémát és még akár nagyobb gondot is okoz.


Nyilván pánikból azért kutatok a neten és van ahol azt írták többen is, hogy ilyenkor gázok alakulnak ki valami vénás fertőzésből vagy mi a frászból és azt kell megtisztítani.(Link: [link] )


De azért érdekelne itt ki mit ír, volt-e ilyen valakinek. Előre is köszi.



dec. 15. 16:51
 1/4 Bakai Kornél válasza:
Nekem még nem volt ilyen nyavalyám, de nagyon jó ötletnek tartom azt hogy minél előbb elmész fogorvoshoz. Szerintem várd meg mit mond a fogorvos, addig ne ijesztgesd magad ezekkel az interneten lévő megmagyarázásokkal, mert csak felhergeled magad, lehet, hogy nem is annyira súlyos mint gondolnád. :)
dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igyekszem nem túlgondolni..
dec. 15. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Gyulladt!


Vegyél cataflamoT

dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem be 2x is, nem tudom mennyire használt..
dec. 15. 20:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!