Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor érdemes cikrónium...

Mikor érdemes cikrónium koronát választani?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mikor érdemes cikrónium koronát használni? Mennyi időbe telik? Mennyibe kerül foganként?

#fog #fogászat #fogorvos #Cirkónium korona
dec. 26. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
HA természetellenesen akarsz kinézni és rengeteg fölösleges pénzed van.
dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amikor van pénzed rá
dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Helyfüggő.


De én nem választanám ezt újra, életem legdrágább és egyik legnagyobb hibája volt

dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok vele. Igaz, nem kevés összegű, viszont az első fogaimat nem lehetett másként esztétikussá tenni.
dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Miért írtátok, hogy hiba volt a cirkónium korona? Valami gond van vele?
dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, elől vannak nekem, messziről ordít, hogy mű, csomó dolgot nem tudok vele enni, mert nem tudom elharapni (pl zsömlét...), le is tört már a tetejéből egy darab, de javítani nem lehet, pénzem meg nincs újra
dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

5-ös vagyok. Azért kérdeztem, hogy mi a gond vele, mert nekem is van, 6 tagú híd felül a front fogakon. Mindent tudok enni vele, azzal nincs gond, de túl fehérek, túl nagyok, szerintem is messziről látszik, hogy nem eredetiek.

És amióta ez a hidam van (gondolom nincs összefüggésben, hogy cirk.) , sajnos rendszeresen véletlenül köpködök. Mióta észrevettem, mielőtt megszólalok, direkt lenyelem a nyálam, de akkor is... Amikor mondtam a fogorvosnak, azt mondta, ilyenről még nem is hallott... EZ mitől lehet?

dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 es vagyok. Akkor, nekem szerencsém volt. Teljesen természetesnek hat és szép. Viszont, sokaktól hallottam hasonló panaszokat, mint amit írtatok.
dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es! Azért fröccsenhet nyál a szádból beszéd közben, mert nem az eredetinek megfelelő alakú/méretű/elhelyezkedésű az új fogad, és a hangképzést a régi fogak szerint tanultad, és most is úgy csinálod. Ez nem köpködés, az akaratlagos, de ez véletlenül/akaratlanul történik. Valószínűleg módosulni fog a hangképzésed, és akkor megszűnik ez a kellemetlenség.

Az orvosnak nem hiszem, hogy nem találkozott még ilyennel...

jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
6 Volt 15x esett le, híres klinikákon csinaltattam a fogaimat.
jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!