Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés után összeérnek a fogaim?

I.B.T. kérdése:

Tömés után összeérnek a fogaim?

Figyelt kérdés

1 hete tömték hátul a fogam. A tömés nem érződik magasnak. Viszont valószínűleg túl sokáig volt nyitva a szám. Azóta ha be akarom zárni a számat az elülső fogaim úgy érnek össze, hogy nem tudom 100%-ban bezárni. A állam körüli izmaim pedig nagyon "fáradtak" és feszülnek. Láttam masszási technikákat bemutató oktató videókat, eddig még nem használtak.

Ezen felül azt vettem észre hogy ha ásitok akkor kicsit kiugrik oldalra az állkapcsom.


Lehetséges, hogy ezek amiatt vannak, hogy nem merek enni a tömésen és csak egy oldalon rágok? Januárban visszamegyek a fogorvos, amint rendel.



#masszázs #fog #állkapocs #fogorvos #állkapocs merevség
dec. 27. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen!
dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt jelenti a magas tömés.
dec. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 saucony ***** válasza:
Ilyen kérdést teljesen felesleges feltenni egyértelmű hogy rosszul csinálták meg. Neked kellett volna szólnod
jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!