Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyokerkezeles alatt álló...

Gyokerkezeles alatt álló nyitott fog vérzik, normális?

Figyelt kérdés

Még nincs lezarva a fogam, 2 kezelés volt eddig, illetve harmadjára csak áttisztogatta a doki. Január elején megyek vissza. Addig azt mondta, figyeljek rá és éves előtt vattazzam, hogy ne menjen bele kaja, ezt be is tartom, illetve többször fogatmosok, szajvizezek és szivogatom ilyenkor, ahogy mondta. Amikor szivogatom, elkezd vérezni. Normális ez? Mi verezhet ilyenkor? Maradt még benne ideg valószínűleg és az? Egyébként szerencsére már nem fáj, de extra gyulladtan kezdte el a kezelést és a 2.után rettenetesen fájt, úgyhogy egy antibiotikum kúrát is lenyomtam, azóta nem fáj. Akkor sem, amikor vérzik.

Ez már sajnos a 3.gyokerkezelt fogam, de a másik 2nél nem volt ilyen, nem vérzett.. Aggódom, hogy nem lesz menthető és kihúzza majd.. Már akkor is a szájsebészetre akart küldeni, amikor a 2.kezeles után szenvedtem a fájdalomtól, én kértem h próbáljuk csökkenteni a gyulladást antibiotikummal, hátha..

Esetleg valaki járt már hasonlóan?


dec. 31. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Kitartást neked, és igen jártam már igy mint te, az jó ha ürül..ne aggódj.. Dalacint kaptál?
dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!