Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerülne az összes...

Mennyibe kerülne az összes fogamat kihúzni és egy műfogsort csinálni?

Figyelt kérdés
Teljesen elfogadták a fogalom nagyrésze. Vagy 20 fogam van, köztük 4 bölcsesség fog.
jan. 1. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanság nem tudom mennyi, de van rokoni körben aki csináltatott "olcsón", az olyan jól sikerült, hogy kb 7 év alatt 4 fogsort csináltatott. Nem csináltat drágán, mert szeretné mindíg olcsóbban megúszni. Beültetni meg nem akar, mert nagyon drága. Viszont a 4 fogsor került annyiba, mintha meg lett volna csináltatva nagyon drágán és ugye jön rá az, hogy venni kell folyamatosan a ragasztót hozzá. Meg nem folyton panaszkodik hogy ezt nem ehet, azt nem ehet, vagy ezt csak így tudja megenni...

Tényleg érdemes elgondolkozni, hogy milyen fajtát csináltatsz, mennyire van keret és hogy most jó legyen, vagy hosszú távban gondolkozol.

jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészséges fogat nem érdemes és nem ajánlott bántani. Meg fogod bánni x év múlva amikor szenvedni fogsz miatta.


Üdv egy orvos

jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2/2

Kifejtenéd konkrétan miért bánná meg a fog nélküliséget? Egyébbként Szerencsés új esztendőt mindenkinek!

jan. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem én írtam a 2-es választ, de egyetértek vele.

A műfog lehet nagyon szép, és nagyon jó, de soha nem lesz olyan, pl a terhelhetősége, mint az igazinak.

Ráadásul ha pl egy beültetett vagy koronás tartófoggal probléma van, mehet kukába az egész fogmű, és lehet újra kezdeni előlről, esetleg más csak kivehetős változatban.

jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!