Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel tüntettétek el a szájpen...

Mivel tüntettétek el a szájpenészt? Mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés

Pár napja kaptam el, de tiszta vicc az egész, próbálom lekaparni le is jön,de rögtön kisebesedik a nyelvem, illetve mindjárt visszanő!

Az orvos írt fel valami cumót(patikában keverték be) rá, azzal kenegetem,de csak rövid ideig csökkenti a fájdalmat,elég kellemetlen,mintha össze lenne égve a nyelvem:S


2010. okt. 22. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak volt es irtak ra propolisz kapszulas gyogyszert amit szet kellett szedni es a port ra kellett szorni a sebre,3nap alatt elmult,bar eleg rossz ize volt:P
2010. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad lekaparni,vagyis inkább tilos,mert felülfertőződhet és annak rémes vége lehet.Pyoctanin a neve annak a sötétlila ecsetelőnek,ami erre alkalmas.Színtelen változatban nem létezik.Viszont vény nélkül nem kapható,fel kell íratni.A bőrgyógyász(nem kell beutaló,de valószínűleg időpont igen)vagy a háziorvos felírja.Talán van más tippjük is,én mást nem tudok.Akár 2-3 hétig is eltarthat.Lehet,hogy alkalmas a szájon át szedhető flukonazol is,ez is vényköteles,házipraktikákkal nem szabad kísérletezni,nem fog elmúlni.
2010. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a rózsaméz leviszi úgy tudom
2010. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borax glicerin-nel kell kenni.
2010. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Corsodyl. Gyógyszertárban, dm -ban nagyobb bevásárlóközpontban kapni. Nekem nagyon bevált mindig van itthon. Aftára és fertőtlenítésre is jó igaz kissé borsos az ára de megéri.
2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!