Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a bölcsességfogam! M...

Kihúzták a bölcsességfogam! Mennyi idő után ihatok kávét és gyújthatok rá? Ti mennyi idő után cigiztetek?

Figyelt kérdés
Olyan dohányosoktól kérdem, akiknek húzták már a bölcsességfogát.

jan. 4. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos mit mondott?
jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit. Kicsit mintha futószalagon mentünk volna, végeztem, fizettem és már mondták is hogy viszontlátásra. A másik kérdés. Orrot lehet fújni? Valahol azt olvastam hogy nem lehet és nem merem kifújni az orrom.
jan. 4. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

A dohányfüstben ezernyi méreg van, vagyis egyáltalán nem tanácsos dohányozni legalább a varratszedésig. A valóság meg az, hogy a legtöbb dohányos ahogy kiért a rendelőből, már gyújt is rá.

Orrfújás, öblögetés ... minden olyan, ami felszakíthatja a sebet, kerülendő!

jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ma reggel vették ki egyik oldalon mindkettő bölcsességfogamat. Nekem is meg kellett kérdeznem, hogy pontosítson a doki, de egyébként, ha rákeresel neten, akkor kb. ugyanazt a választ találod, ami kb 3 nap, ami nagyon ajánlott, hogy ne dohányozz, de minél több ideig húzod, annál gyorsabb és simulékonyabb lesz a felépülés. Én is tartani fogom magamat a minimum három naphoz, aztán kísérletezni fogok, mennyi ideig bírom még :)
jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!