Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehetséges más körzethez...

Lehetséges más körzethez tartozó fogorvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Sajnos már sok éve nagyon rossz fogorvosok vannak nálunk. Egy borsodi faluban lakom. Papíron egy nagyon jó szájsebészhez tartozik, de valahogy mindig nagyon fiatal fogorvosok vannak itt. Pár évente váltják egymást.


Egyetemista vagyok, mivel magamat tartom el, így nincs pénzem magamra, de a fogalom már katasztrofális állapotban vannak. Több fogam már hiányzik, a maradéknak a 70%-a lyukas.m, eltört stb. Vagy 6, illetve 4 éve elkezdtem fogorvoshoz járni. Az elsőnél folyamatosan gyökér kezelt, de injekciót nem adott, hiába mondtam, hogy fáj. Egyszer elmentem húzásra, amit szépen beletört, majd 1,5 órán keresztül próbálta kihúzni, de nem sikerült. Többet nem mentem.

Mikor változtak elkezdtem az újhoz járni, de ugyan ez. Húzásnal beletörte, szintén nem tudta kiszedni. Megjegyzem szájsebészeten pár perc volt mindkettő. Ezek után hagytam őt is. Persze ezekhez jön, hogy mindenki szidta őket. Sajnos most sincs jobb itt.


Valahogy megoldható, hogy olyan fogorvoshoz járják, aki kicsit ügyesebb, nem sajnálja az injekciót stb?


Sajnos rokon nem lakik máshol, ahová átjelentkezhetnék.


jan. 5. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni a rendelőt és megkérdezni. Nem köteles fogadni, de megteheti. Ez persze attól is függ, hogy mennyien járnak hozzá, meg van, aki elvből nem fogad senkit máshonnan, de egy próbát megér. Ha igent mond, akkor meg lehet vele beszélni, hogy továbbra is oda járnál.
jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!