Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt hittem hogy a fogam fáj,...

Azt hittem hogy a fogam fáj, de magasabban az ínyem nyomásérzékeny. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kértem időpontot fogorvoshoz, nyilván ő megmondja hogy mi a baj, csak nagyon izgulok és akinek volt már hasonló, azoktól kérdezném, hogy mi lett végül.
jan. 9. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ínygyulladás. Öblögess azon az oldalon pár napig Corsodyllal (jó erős), és szedj C vitamint. És ne kíméld azt a részt a fogmosásnál, van ínygyulladásra való fogkrém is, pl Lacalut. Lehet, hogy mire eljutsz a fogorvoshoz, már el is múlik.
jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztosan “csak” ennyi?

Nem a fogam körül az íny fáj, hanem magasabban a csontnál, és ahogy odanyúlok, érzékeny folyadék is lehet ott, tapintása kerek és mozgatni tudom.

jan. 9. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet rosszabb eshetőség is, ciszta, tályog, begyulladt gyükércsúcs stb. Ennyiből nem lehet megmondani... Ha olyan gond van, tovább utal szájsebésztre. Ott meg elérzéstelenítenek és zsipsz zsupsz felvágnak, semmi bajod nem lesz.
jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem biztosan, de jó esély van rá. Nekem sokszor előjön, pl most múlt el. Az ünnepek alatt nem akartam fogorvoshoz menni, bíztam benne, hogy megúszom, és tényleg.
jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!