Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy érzem mintha a fogam...

Úgy érzem mintha a fogam mozogna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már kb. 5 napja úgy érzem mintha a fogam mozogna viszont nem látszik. Van fogkövem ami hamarosan el lesz távolítva, illetve a fogínyem vissza van húdódva azon a fogamon viszont nem hagy nyugodni az,hogyha eltávolítják a fogkövem és elkezd láthatóan mozogni a fogam tudják-e majd orvosolni vagy már túl késő lesz hozzá.Már láttam ha valakinek mozog a foga akkor be lehet sínezni,de félek,hogy nem lesz az orvos felkészülve ilyenre illetve túl drága lenne és ki fog esni a fogam. Kezdem úgy hinni,hogy már be beszélem magamnak,hogy majd biztos kiesik a fogam,de ahogy egyre több hasonló dolgot látok kezdek aggódni miatta.

#csontfog #mozgó fog #Ki fog esni?
jan. 9. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mozog a fogad, akkor előbb-utóbb (lehet, hogy évek múlva) de meg kell válnod tőle.
jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy is mész fogorvoshoz, jelezd. Biztos nem tesz semmit azonnal, hiszen egy kezelésre be kell jelentkezni, nem áll neki újnak, ha nincs idő rá.

De legalább elmondja mit lehet tenni ezzel.

Fogínysorvadás okoz ilyet.

jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kettő közül a második válaszolóé volt amelyik nagyjábol válasz volt a kérdésemre szóval köszönöm neki. Viszont egyik sem volt a legjobb és mivel nem akarom teljesen megválaszolatlanul hagyni a kérdésem ezért leírom mi történt és mi lehetett a gond. A fogkövemet már másfél hete leszedték. Mikor behívott az asszisztens elkérte az orataimat stb, hogy a gépbe bírja és mikor beültem a fogorvosi kezelőegységbe és megkérdezte a fogorvos,hogy mi a baj a fogammal mit kell megnéznie, én pedig mondtam,hogy fogkő eltávolításra jöttem és,hogy úgy érzem mintha az első fogam mozogna, megmutattam melyik, de nem látszik. Megnyomonatta élőre hátra jól megnézte elöl-hátul és azt mondta,hogy az a fogam érzékeny mivel nagyon elöl van és azért is van az ínyem visszahúzódva azon a fogamon így nem volt semmi gond. Eltávolította a fogkövemet ami nem fájt egyátalán csak kellemetlen volt. Én azt ajánlom,hogy akinek hasonló/ugyan ez a gondja mint nekem volt mindenképpen menjen el fogorvoshoz, az tudni fogja mit kell vele tenni ,de annyira ne stresszeljen rá mint én .
jan. 22. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!