Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem a körzetemhez tartozó...

Ha nem a körzetemhez tartozó fogorvoshoz megyek, akkor ellátnak, akár térítés ellenében? Ha igen, akkor van annyira drága, mint ha magánba mennék?

Figyelt kérdés
jan. 10. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont így.
jan. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor anyagilag nem éri meg?
jan. 10. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ellátnak. Ha túl sok betegük van, akkor nem is fognak elvállalni.

Anyagilag nem éri meg.

Eleve nem is minden ingyenes. Nekem már volt olyan, hogy magánban szinte ugyanannyit fizettem, mint családtagom a körzetinél, ugyanazért. Azóta ő is az én magán orvosomhoz jár :D

jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért ne érné meg? Én is körzetihez járok, itt van a szomszéd utcában. Mivel nem oda tartozok (az isten tudja miért de aki itt lakik, a város másik végéhez tartozik, azok akik ott élnek, meg ide tartoznak).

néhány komolyabb kezelés fizetős.

jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Akkor te szerencsés vagy. Én úgy tudom, hogy minden fizetős, ha nem a körzetihez mész, akihez tartozol. Persze van 1-2 jófej aki nem foglalkozik vele.
jan. 10. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy csak fogkőre mentem, és mondta hogy nem tartozom semmivel. De egyébként addig mindenért fizettem.
jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elláthat térítés ellenében, ha ő úgy dönt, vállalja a kezelésed, mely esetben az orvos saját, magán árlistája szerint történik az ellátás.
jan. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!