Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy 2 érzéstelenítő...

Normális, hogy 2 érzéstelenítő után is iszonyatosan fáj a fúrás? L

Figyelt kérdés
Én jól bírom a fájdalmat, mégis rettegek fogászatra menni, mert még 2 érzéstelenítő után is fáj a fúrás. Annyira rossz volt legutóbb is, hogy a könny kicsordult a szememből, és folyamatosan szorítottam a kezem. Csillagokat láttam. Keressek másik fogorvost?

jan. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
nem, keress mást
jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de nekem is van egy lyukas fogam, amit ki kellene fúratni, és hát majd nemsokára kiderül. Én nem félek egyáltalán a fogorvostól, mert szerencsére 27 évem alatt csak 1-2 fogam lett tömve, és nagyon jónak érzem a fogaimat, de ezzel szembe kell nézni olykor. Lehet hogy ezzel fizettem meg, amiért rosszul cselekedtem az életben? :o
jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt gyulladásban? Akkor nem tud hatni az érzéstelenítő
jan. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/
jan. 19. 06:00
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Magánba járok, érdekes ott a gyulladt fogamnál is hatott az érzéstelenítő, SZTK-ban előtte én is mindig szenvedtem.
jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen, normális. Nem mindenki reagál ugyanúgy az érzéstelenítőre, valakinek 3-mat is be kell adni, mire elzsibbad. A lidocain maximális adagja egyébként 10 ampulla, az ultracainé 5, tehát kényelmesen lehet azért még adni, ha bármi miatt nem zsibbadsz. Szólni kell róla.
jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
6 így van + Attól is függ melyiket milyen mélyen kellett furni minél mélyebben annál jobban érzed meg ha gyenyes v gyulladt akkor nem nagyon hat az érzéstelenítő meg melyiket kaptad nekem pl lidocain rezistencián van másnéven nekem hiába adnak 5-6 db-ot semmit sem hat más meg rendessen hat ja meg hogy hova hogyan adta be kicsitt mellé szúr megint csak nem lesz az igazi.
jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!