Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó Árak?

Fogszabályzó Árak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A 12 éves lányomnak hamarosan lesz fogszabályzója magánba. Kb mennyibe kerül ez a fogszabályzós procedúra? :D

jan. 20. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Az évek alatt simán elmegy rá pármillió.
jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan 5-600ezer forint összesen, persze attól függően hány és milyen készüléke lesz, mennyire esztétikus stb.
jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

1. Jó, csak nem mindegy, hogy egyszerre vagy részletekbe.

Kérdező, én azért nem tudok neked segíteni, mert erdéyi vagyok, ezért nálunk nyilván másak az árak. Nekem csak felső fogsorra kb. három évvel ezelőtt átszámolva volt 70.000 forint magán orvosnál. Felső és alsó fogsorra nyilván duplája. Emellett minden hónapban fizettem kb. 7.000 forintot kontrollra. Azaz a három év alatt kb. még a tripláját fizettem rá az eredeti árra. De hamarosan le is veszik a fogszabályzómat, szóval ez attól is függ, hogy mennyi ideig kell fenn maradnia. Én későn mentem, felnőttkorban, amikor már nehezebben mozdulnak a fogak. Egy 12 évesnek szerintem meg lesz max 1-2 év alatt.

jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt még hozzátenném, hogy nekem sima, brekett fogszabályzóm van. (3. voltam)
jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kbb 500 körül
jan. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!