Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Órákkal a foghúzás után is...

Órákkal a foghúzás után is szivárog a vér?

Figyelt kérdés

Ma volt reggel 10kor egy nem túl egyszerű foghúzásom, beszakadt a foggyökerem amit vagy egy fél óra feszegetéssel, emeléssel, rángatással tudott kiszedni az orvos. A gézlapot 20 percig tartottam bent, utána amikor kivettem szépen elállt a vérzés, viszont azóta is szivárog. Nem nagyon, viszont azért néha-néha érzem a számban, meg állandóan nézegetem és mindig látom ahogy oldalt folyik le. (Vagyis hát nem folyik csak így szívárog lefele.) Oldalt a nyelvemnél van az ínyemben egy vágás. Lehet attól? Vagy a gyepálástól van ez?

Vérzékeny nem vagyok, mindenem nagyon hamar gyógyul.



jan. 23. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno nagyon verzett orakig. Fogszabalyzashoz negyszer is huztak. Hematologiara is kuldtek kozben, de semmilyen veralvadasi problema nem latszott.

Viszont kesobb komoly szajsebeszeti mutetem volt, osszevarrtak, es utana zero verzes volt.

jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne, még másnap is.
jan. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hála istennek mára teljesen elmúlt minden apró szivárgás és már csak egy egész picike lyuk van! Köszönöm szépen nektek a válaszokat!!
jan. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!