Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaposváron alaposan dolgozó...

Kaposváron alaposan dolgozó fogorvost kit tudnál ajánlani? Akinél az árak is elfogadhatóak.

Figyelt kérdés

Aki mielőtt fúr, alaposan mérlegel, ha kell, kikérdezi a pacienst. Elmondja, ha különféle lehetőségek vannak, azoktól mi várható, bevon a döntésbe. Nem esik ki a tömés fél év múlva, stb, tehát szakmailag is tud, de nem töm feleslegesen.

Aki ajánlasz, érdekelne, mi miatt ajánlod őt.

Előre köszönöm a hasznos válaszokat!



jan. 30. 14:57
 1/1 anonim válasza:

Őszintén mondom hogyha teheted, mert nem olyan sürgős, menj államiba. 3 fogamat is ott tömték, kaptam érzéstelenítést, kedvesek voltak velem és azöta is álnnak a tömések. A váró nem csilivili, az eszközök nem a legújabbak, az első tömesre 3 hónapot vartam, de nagyon meg voltam elégedve és egy

forintomba se került. Egyébként meg Vajda Leventét ajánlom. Amíg magánba jártam, szerettem. Türelmes, alapos, az arak meg elfogadhatóak.

jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!