Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás/műtét...

Bölcsességfog húzás/műtét kinek mennyi idő volt? Magára a beavatkozásra gondolok amíg a doki dolgozik a szájban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mind a 4 bölcsességfogamat kiszedik, amivel alapjáraton nincs nagy problémám. Viszont számomra a legkellemetlenebb az hogy nyitva kell tartani a számat, ezt élem meg szenvedésnek. 2 évig jártam rendszeresen fogászatra fogszabályzás miatt, és csak ez zavart ott is hogy a szám nyitva volt már zsibbadt, fáradt stb. Nektek kb mennyi idő volt ez a “nyitott” pozíció?

jan. 31. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
volt ami 5 perc alatt megvolt, a másikra kellett 40 perc
jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Az első az olyan 25 perc volt, mert talált alatta egy cisztát, kiszedte, összevarrta, adott közben egy plusz lidocaint is hálistennek.

A második 2 perc volt, azt is varrni kellett.

A harmadik és negyedik olyan 3-3 perc, mert felső fogak voltak, de ezeket nem varrta.

A jó hír, hogy egyiknél sem éreztem semmit némi nyomáson kívül, de a nyomást sem erősen éreztem, annyira jól voltam érzéstelenítve. Átlagosan szerintem, ha semmi baj nincs és legalább kint a fog fele, akkor 2-3 perc alatt kint van!

jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Volt amelyik 5 perc, volt amelyik 30.
jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem nekem is pár perc alatt kész lesz.
febr. 1. 06:01
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
10 másodperc. Mondta hogy készen vagyunk, el sem hittem 😀
febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy perc kb. Kicsit vérzett és utána már semmi bajom nem volt.
febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó nektek, hogy már túl vagytok ezen.

Kérdező, neked végül meddig tartott?

ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!