Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Így kell kinéznie foghúzás...

Így kell kinéznie foghúzás után a fog helyének?

Figyelt kérdés
Kedden húzták ki a letört fogam ami előtte azt hittem belepusztulok úgy fájt.. csak az a helyzet hogy most jobban fáj mint előtte iszonyú.. most rá vettem magam hogy megnézzem hogy néz ki és ilyen érdekes szürkés színű ez normális? szerintem nem az se hogy ennyire fáj 2 hét múlva kell vissza mennem de lehet előbb megyek mert ez a fájdalom……. Cataflamon élek 1 hete szedem ugye a fog miatt most meg ez miatt és még össze is kell törjem porrá amit nem szabad esélytelen hogy lenyeljem.. de igazából csak arra voltam kiváncsi hogy egy másfél napos foghúzás után hogy kell kinéznie a helyének?

febr. 1. 00:30
 1/9 A kérdező kommentje:
És cataflam helyett tudna valaki segíteni mi az a fájdalom csillapító ami esetleg még használ is?
febr. 1. 00:49
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Pár szem szegfűszeget rágcsálj addig, amíg megpuhul és tedd a fájó fogínyre.
febr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok fogamat húzták már sajnos, emlékszem hogy nekem is szürke volt
febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia! A szürke rész a vérdugó, ne piszkáld, segíti a seb gyógyulását, vigyázz rá, ne essen ki.

Ha ennyire fáj, akkor flectort próbálj meg bevenni, az erősebb talán mint a cataflam

febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szürkés volt a seb teteje, szerintem az normális, viszont a nagyon erős fájdalom ennyi idő után már nem szokott lenni, hívd fel a fogorvost, kérdezz rá. Nekem egyedül a Donalgin segített ilyen erős fájdalom esetén, de azt csak receptre lehet kapni.
febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még a mai napot megvárom de már érzem hogy kezd fájni egy estét kihúzok gyógyszerrel aztán kezdődik elorol.. ez a fogorvos téma is necces mert semelyik nem fogad ha nem szólunk előre telefont meg nem erősségük felvenni sajnos…
febr. 1. 08:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a fájdalmad, akkor menj oda a rendelésre, hátha fogad ha ezt megmondod, lehet gyulladásban van és akkor antibiotikum kell.
febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fogmeder gyulladás sajnos ki kell tisztítani , fogadott hálaisten előbb kellett volna jöjjek..
febr. 1. 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap csak kikaparta kapargatott hamar gyorsan letudta.. írt fel dalacint el is kezdtem szedni ma már nem fájt nem éreztem nagyon semmit erre most estére megint nem KICSIT fáj,fejemre is rámegy a fájdalom.. megnéztem hogy néz ki kicsit fehér-szürke de közötte lyukban ilyen halvány vörös rész van, az baj? az ínyem egy része is kicsit vörösebb a lyuk felett
febr. 2. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!