Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen következménye lehet a...

Milyen következménye lehet a műtétnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy valahogy az állkapcsomban az alsóban maradt a szemfogam. Ki kellene műteni de teljesen az épp fogak alatt van.

Nem tudjátok esetleg hogyan zajlik egy ilyennek a kiműtése? Honnan nyúlnak hozzá?

Valamint ami a legfontosabb és legjobban parázok tőle hogy mindenki azt mondja hogy sok ott az idegszál és ha elrontják lebénül a szám ezért nagyon félek elmenni.

Ritka szerintem az ilyen de esetleg valaki nem volt már hasonló szerencsétlen helyzetben mint én? Ha igen hogy oldották meg és hol?

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


febr. 14. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szájsebészt kell keresni. Igen, az idegszálak ott futnak. A kockázatokat szerintem senki nem fogja megcáfolni.
febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos igen, van ilyen kockázata, szájsebészt kell erről megkérdezni.
febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!