Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után diclac?

Foghúzás után diclac?

Figyelt kérdés

Az orvosom Cataflamot javasolt, napi 3x, de azt mondta a Diclac is jó helyette.

A Cataflam napi 3x50 mg lenne, de csak Diclac van itthon jelenleg, ami 75 mg-os. Ha ebből szedek reggel és este 1-et akkor kb ugyanott vagyok, mintha Cataflambol szedném a napi 3-at?



febr. 17. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem inymutet utan irt fel. kb 4 - 6 oran at hat, jo fajdalom csillapito, a legerosebb fajdalomcsillapito. De a diclac az elnyujtott kapszulas ha jol tudom, un. "retard" tabletta - elnyujtott hatas, ezert egyszerre kevesebb a hatoanyag benne, tehat egy idoben gyengebb - azaz vegig gyengebb mintha cataflamot (nem cataflam dolot, az kicsit gyengebb belgyogyasz mondta) szednel. Jobb lett volna ha receptre irja az 50mg-osat abbol, de az van ami van. remeljuk mukodik neked.
febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A Diclac nem kapszula, tabletta. Beszedheted, de mivel az 75mg, ezért abból napi max. 2-t szabad bevenni, a max. adag 150mg. Sokkal jobb, mint a Cataflam.
febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
diclacot nem szedtem, az elnyujtott formula, nem feltetlen kapszula valoban, de aranyszabaly hogy az elnyujtottak nem olyan "erosek" mint az IR azonnal feloldodo hatoanyagok. Nekem lezeres inymutetem volt, es ezt irta fel a fogorvos-parodontologus. Nekem hatott, de kinek mi tetszik ezek szerint.
febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!