Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Folyton rágom a körmöm. Hogy...

Folyton rágom a körmöm. Hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék hosszú körmöket, és félek, hogy benő bőr, ha sokáig nem hagyom megnőni. Már évek óta rágom és tudom, hogy mennyire fertőző, illetve nagyon rosszul is néz ki. Van valami praktikátok, vagy aki volt hasonló helyzetben az el tudná mondani, hogy szokott le? Előre is köszi.

febr. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Műköröm. Komolyan.
febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezzel küzdök, az szokott segíteni, ha kilakkozom. Mégse rághatom le festékkel. Vagy belegondolok hol járt a kezem, mennyi bacit viszek be vele, milyen undorító.
febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem azzal van marmint azzal is van gond, hogy a kormod, de a fogazatod is tonkre megy egy ido utan - eltorzul terbeli semaban ertve egy ido utan. Ha nagyon sokat ragod. En sokaig voltam trihotillomanias (hajtepkedes) szerencsere nem maradt nyoma, nem tudom hogy, lehet annyira nem teptem. De leszoktam rola, most inkabb ilyen gombos tuvel szurkalom a borom a kormomnel, ez sem jo, persze, de hat.. mentalis egeszseg kategoriaban vagyunk nincs mit elfednem, stressz miatt is igen meg mar raszoktam szerintem.
febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Stressz kezelése...
febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Árulnak körömrágás elleni keserû körömlakkot.
febr. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!