Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mi vált be fogkő ellen?

Kinek mi vált be fogkő ellen?

Figyelt kérdés
Igen fogkő eltávolítás de egy alkalommal 25000 Ft az sok nekem.
febr. 27. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeres (napi) fogmosás. Idővel sajnos így is felgyűlhet, nem tudsz mit tenni.
febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogkő ellen nem véd semmi. Még kifogástalan otthoni szájápolás mellett (reggel-este fogmosás, fogselyem használata) is melegen ajánlott mindenkinek az évente egyszeri fogkőeltávolítás. Azért egy évben egyszer csak félre tudsz ennyit tenni.
febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A megelőzés a legegyszerűbb, a problémás fogak alapos mosása, fogselyem rendszeres használata.

Magadnak is el tudod távolítani a fogkövet ha van egy kis kézügyességed és pár fogászati eszközöd, tükör, meg azok a kampós végű acél pálcák.

De fontos hozzátenni, hogy ha magának csinálja az ember, nagyon észnél kell lenni, rendkívül óvatosan szabad csak kapirgálni a fogak tövénél mert ha felsértjük az ínyt vagy a fogzománcot, csak nagyobb bajt okozunk. És nagyon ügyelni kell az eszközök tisztaságára.

febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tb alapon évi egyszer ingyen leszedik! Le is kell szedetni, mert minden lepedéket nem lehet otthon eltávolítani.
febr. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vuk-91 ***** válasza:
50%
Fogorvos. Nekem is ő csinálja.
febr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos fogkefe, napi 3 fogmosás. Évente fogkőleszedés.
febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Hat, ha evente 1x 25e forint sok, akkor marad az inygyulladas, fogak kilazulasa, majd maguktol kiesese. Problema megoldva, majd eszel pepeseket.
febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj államiba fogorvoshoz, majd ő leszedi ingyen.

Ha megfleelő a szájápolás, tehát jó a fogmosás technikája meg használsz fogközkefét, fogselymet, akkor elég évi 1x

febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Fogtam magam és lekapartam a tükör előtt egy tű segítségével. Nem volt nehéz, nagyobb pakkokban lejön.
febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7 miért maradna, ingyen is le lehet szedetni.
febr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!