Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogkőeltávolítás fájdalmas?...

A fogkőeltávolítás fájdalmas? Mennyi időt vesz igénybe?

Figyelt kérdés
márc. 6. 10:23
 1/4 Kólauborkával ***** válasza:
Nálam nem volt fájdalmas, max picit, kb 10-15p.
márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, de nem vészes. Pár percig tart, nyilván függ attól, mennyit kell leszedni.
márc. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagyLajos2 válasza:

Inysorvadassal elegge faj. Marmint nem faj hanem ... rohadt szar erzes. En kulon lidokain-t kertem ra, de az sem volt az igazi. olyan erzes mintha hideg vizet ontenenek rad aztan melegbe beraknak aztan megint 1 fokos vizbe. Ja hat nekem legalabbis inysorvadasom van, egy ket helyen es az nagyon kellemetlen. berezeg a testem szoszerint. Ha 15 percig tart csak maga a fogko leszedes az nagyon sok fogko szerintem. Max 5 -8 perc de akkor is 8 perc az is keves. Maga az egesz procedura ha 15 perc az ugy ok. Polirozas a vegen meg locitrom leszedes oke.


Nagy lajos

márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ahol fájt, meg 2x nagyon durván elkezdtem öklendezni... Nem emlékszem mennyi idő volt
márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!