Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mikor lehet...

Foghúzás után mikor lehet elkezdeni egy nagyon óvatos Corsodyl-es öblögetést? (72 óránál tartok)?

Figyelt kérdés
Azt még hadd kérdezzem meg, hogy a hámosodás mikor indul? Egyelőre még szinte ugyanolyan mint aznap, a vörös vérdugóval szemezek, egyéb "változás" nem látszik semmi. THX
márc. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan, akár aznap el lehet vele kezdeni öblögetni, nekem ezt mondta a fogorvos. Annyi, hogy az első 1 hétben zubogtatni tilos, óvatosan megforgatod a szádban, oldalra hajtod és kicsorgatod.
márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz, most már ezt teszem. Az alatta lévő kérdést még megnéznéd? Most már az a relevánsabb.
márc. 7. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hetekig tartott a gyógyulás, szerintem egyénenként változó. Nemsokára szürke lesz, ne lepődj meg, az normális, így gyógyul, csak szokatlanul nézni ki.
márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
OK, rendesen duzzadt még az íny. De dolgozik a szervezet, a reparáció végülis egy lokalizált acut majd subacut gyulladás. Remélem most már megmarad a vérdugó, a kritikus 3 nap megvolt. 1-2 hétig még komolyan odafigyelek, aztán remélem már kevésbé kell. Fontos, hogy klappoljon minden, mert majd implantáció lesz a terv a helyére.
márc. 7. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!